A1295/2 TAN BROWN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A1295/2 |
| Color | BROWN AND RED |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 290cm / 114inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 650kg |